Ogłoszenia parafialne - Strona parafialna

Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia
w Krypnie
Przejdź do treści

Ogłoszenia parafialne

* Parafia nasza znajduje się w żółtej strefie epidemicznej. Biorąc pod uwagę całą powierzchnię kościoła obecne przepisy pozwalają na przebywanie w budynku około 150 osób. Udostępniamy wiernym kaplicę wystawień, starszych i byłych ministrantów zapraszamy do prezbiterium. Od soboty, 24 października, tymczasowo sobotnie msze św. wieczorne staną się mszą niedzielną. Osoby w niej uczestniczące nie muszą uczestniczyć drugi raz w mszy w niedzielę. Zachęcamy do udziału. Osoby pozostające podczas mszy św. niedzielnych na zewnątrz kościoła Komunię św. będą mogły przyjąć w wejściu do kaplicy wystawień.

* Nabożeństwa Różańcowe w październiku odprawiamy codziennie. Zapraszamy i bardzo zachęcamy do udziału. Modlimy się i uczmy tego młode pokolenia. Maryja wielokrotnie wskazywała różaniec jako nasz ratunek. W kościele różaniec jest: w niedziele po mszy o 10.00, w dni powszednie po wieczornej mszy, w czwartki przed mszą w ramach cotygodniowej adoracji Najświętszego Sakramentu. Organizujemy dodatkowe nabożeństwa różańcowe dla dzieci: w środy i piątki o 17.40. Na te skrócone nabożeństwa zapraszamy najmłodsze dzieci z klas I-IV.


* Parking trawiasty za Domem Pielgrzyma jest stale dostępny dla wiernych. Wjazd na parking jest od strony budynku Urzędu Gminy.
* Dziękujemy osobom, które odpowiedziały na apel i przyszły z pomocą parafii wpłacając pieniądze na rachunek parafii, tzw. "e-tacę". Bóg zapłać.
Wróć do spisu treści