Ogłoszenia parafialne - Strona parafialna

Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia
w Krypnie
Przejdź do treści

Ogłoszenia parafialne

* Decyzją Arcybiskupa Tadeusza Wojdy ks. Rafał zostaje odwołany z posługi w naszej parafii i skierowany do parafii pw. Ducha Świętego w Białymstoku. Do Krypna skierowany zostaje ks. Paweł Żukiewicz, neoprezbiter. Zmiana księży nastąpi 25 sierpnia. Już dziś obu księżom życzymy wielu łask na nowej drodze posługi.
* W czwartek o 18.00 mszą św. nieszporami i procesją zakończymy Oktawę Bożego Ciała. Tego dnia błogosławimy dzieci oraz kwiaty i zioła. Zapraszamy dzieci i całe rodziny. W Oktawie Bożego Ciała w dni powszednie odbywają się codziennie nieszpory eucharystyczne i procesja.
* Dzieci z naszej parafii przystępują do swojej Pierwszej Spowiedzi i Komunii św. Polecamy je i ich rodziny Bogu w modlitwie. To zawsze radosne święto całej parafii. Niech Bóg im błogosławi.
* Parking trawiasty za Domem Pielgrzyma jest stale dostępny dla wiernych. Wjazd na parking jest od strony budynku Urzędu Gminy.
* Poszczególne osoby przynoszą jałmużnę wielkopostną. W tym roku nie można było jej zebrać w zwykły sposób. Za każdą złożoną ofiarę, także na rzecz parafii, serdeczne Bóg zapłać.
* Czwartkowe adoracje Najświętszego Sakramentu rozpoczynają się o 17.30. W trakcie adoracji jest możliwość spowiedzi.
* Msze w dni powszednie są o 7.00 i 18.00. Przed mszami codziennie jest możliwość skorzystania ze spowiedzi.
* Dziękujemy osobom, które odpowiedziały na nasz apel i przyszły z pomocą parafii wpłacając pieniądze na rachunek parafii, tzw. "e-tacę". Bóg zapłać.
Wróć do spisu treści