Ogłoszenia parafialne - Strona parafialna

Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia
w Krypnie
Przejdź do treści

Ogłoszenia parafialne

  Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w organizację Odpustu, Nabożeństwa 40-godzinnego i przyjęcie pielgrzymów. Dziękujemy tym, którzy pracowali przy sprzątaniu i przygotowaniu kościoła, ołtarza polowego i terenu wokół kościoła. Dziękujemy osobom, które służyły pielgrzymom w kiosku z pamiątkami, jak i przy herbacie w Domu Pielgrzyma. Dziękujemy porządkowym, strażakom, pracownikom Urzędu Gminy. Dziękujemy Radnym z Rady Parafialnej, Białej Procesji i wszystkim Parafianom, którzy pomagali w dniach nabożeństwa. Dziękujemy za pomoc pracownikom Gminnego Ośrodka Kultury. Wszystkim, którzy przyszli w tych dniach z pomocą składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

 
* W niedzielę, 20 września, po Mszy Świętej o 10.00 w kościele odbędzie się spotkanie wszystkich ministrantów i ich rodziców. Chcemy wspólnie rozpocząć nowy rok formacyjny i ustalić wspólne cele. Zapraszamy obecnych ministrantów, jak i tych, którzy chcą służyć Panu Bogu przy ołtarzu.
* Parking trawiasty za Domem Pielgrzyma jest stale dostępny dla wiernych. Wjazd na parking jest od strony budynku Urzędu Gminy.
* Dziękujemy osobom, które odpowiedziały na apel i przyszły z pomocą parafii wpłacając pieniądze na rachunek parafii, tzw. "e-tacę". Bóg zapłać.
Wróć do spisu treści