Relacja z pielgrzymki do Medjogorje

niedziela, 31-05-2026

Relacja z pielgrzymki do Medjogorje

W dniach 7-16 maja 2026 pielgrzymi, do Medjugorie - miejsca szczególnej modlitwy i pojednania w liczbie 53 osób, nawiedzili: Kotor, Budvę, Tihalinę, Dubrovnnik, Szeroki Brzeg, Szybenik, wrócili umocnieni duchowo, z nowym zapałem do budowania swoich wspólnot parafialnych.

Więcej zdjęć w galerii na: https://krypno.archibial.pl/galeria_zdjec/pielgrzymka-do-medjugorje-z-ks-czeslawem,101